Renault Logan 1.5 dci приїхав до нас на прошивку Євро-2

Renault Logan 1.5 dci приїхав до нас на прошивку Євро-2
Як зрозуміти, що настав час переходити на Євро-2:
⠀
— авто стало повільно «думати», повільно набирає чи не набирає оберти (тут або дохлий каталізатор, або забитий сажовик).
— помилки на панелі приладів.
⠀
Також додамо, що багато автомобілів можуть некоректно працювати після прошивки без видалення каталізатора, сажовика або EGR.
Тому не варто поспішати та переходити на Євро-2 заздалегідь без необхідної попередньої підготовки
Чекаємо на вас у CRC
Більше 2000+ прикладів робіт тут @crc_dnepr
⠀
▪️Залишилися питання?
Для консультації та запису:
+380504810418
А поки чекаеш авто за ремонту або обслуговування можешь скористатися послугами наших автосимуляторів.
Детальніше тут.